ПОСЛУГИ ДОСВІДЧИНИХ ВАНТАЖНИКІВ - Грузовое такси | Черкассы

ПОСЛУГИ ДОСВІДЧИНИХ ВАНТАЖНИКІВ

gruzchik_kartinka_1_moving

Послуги вантажників в Черкасах

Досвідчені вантажники чудово знають як максимально компактно помістити ваш вантаж в автомобілі, як правильно його знести, щоб не отримати травми і не пошкодити вантаж і це далеко не весь список переваг замовлення вантажників. Замовляючи вантажний переїзд, у нас не треба самостійно займатися упаковкою свого вантажу і самому його вантажити. Ми допоможемо Вам у цьому скрутному питанні.

У нас Ви зможете замовити: повний комплекс робіт з навантаженням/розвантаженням; — квартирно-офісні переїзди будь-якої складності; — Підняття на поверх (меблів, побутової техніки, будматеріалів тощо); — Розбирання / збирання меблів, навантаження / розвантаження, Розміщення меблів в приміщенні. Для перевезення меблів у нас є автомобілі малої середньої та максимальної місткості. Якщо меблі вже компактно упаковані і готові до транспортування, загальний переїзд займає значно менше часу. Відповідно, це і економія Вашого бюджету.

Як максимально здешевити переїзд Ви можете дізнатися в телефонному режимі або приїде наш представник і Вас проконсультує.
Індивідуальний підхід Телефонуйте і ми дамо Вам більш детальну інформацію!

Вартість работи одного вантажника 250 грн/год.(без додаткової плати за поверх и складність работи)

NEW!!! Для зручносі та здешевити перевезення ми співпрацюємо з багатьма областями стосовно вантажників по розвантаженю в інших містах  України.

НАС РАДЯТЬ !!!

Call Now ButtonПозвонить
↓